Kim jesteśmy?


Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług z zakresu diagnostyki laboratoryjnej w Polsce. Sieć Laboratoriów Medycznych działa obecnie w wielu krajach europejskich: Niemcy, Turcja, Rumunia, Ukraina, Gruzja, Mołdawia, Białoruś, Bułgaria, Serbia.

W Polsce posiadamy 36 laboratoriów medycznych oraz ponad 100 Punktów Pobrań. Każdego miesiąca z naszych usług korzysta ponad 200 tysięcy Pacjentów.

o nas

CO ROBIMY?


o nas

Dodajemy wartość do diagnozy

Świadczymy szeroki zakres usług z dziedziny ogólnej jak i zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej: od rutynowych badań po koordynowanie wielowymiarowych badań naukowych i klinicznych.

W naszej ofercie dostępne są badania krwi, badania moczu, jak i specjalistyczne badania genetyczne. Wykonać można również testy alergologiczne z wykorzystaniem test transformacji limfocytów.

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Więcej informacji na www.synevo.pl

NASZE PUNKTY POBRAŃ


JESTEŚMY NA LIŚCIE MINISTERSTWA ZDROWIA


Pomagamy w walce z pandemią

Nasz Zakład Genetyki w Krakowie widnieje na liście podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań w kierunku SARS-CoV-2.

Oznacza to, że nasza firma znajduje się w gronie laboratoriów, które wspierają Ministerstwo Zdrowia w walce z pandemią COVID-19.

Lista dostępna jest tutaj

o nas covid